שלח הודעה ללא התחייבות
בלוג משפטי בלוג מסחרי, חברות ועסקים אתה חושב על הקמת עסק בחו"ל? שאלות ותשובות נפוצות

אתה חושב על הקמת עסק בחו"ל? שאלות ותשובות נפוצות

 
מאת: ג`י.בי.או שירותים פיננסיים בינלאומיים| פורסם ב: 05/02/2010 | צפיות: 13593
2.5 מתוך 5.0
(מספר מדרגים 2)

רוצה שנחזור אליך?
 
מאמרים נוספים
מאת ג`י.בי.או שירותים פיננסיים בינלאומיים

אתה חושב על הקמת עסק בחו"ל? רוצה להקים חברת אינטרנט בחו"ל?


קראו עוד בתחום

 

אתה חושב על הקמת עסק בחו"ל? רוצה להקים חברתאינטרנט בחו"ל?
בהקמת פעילות עסקית עולות וצצות שאלות רבות ולבטיםרבים. מעבר לנושא העסקי הטהור (יצירת רווחים לעסק) יש את הנושא התפעוליבנקאישהוא הראשון במעלה. בחרנו מגוון שאלות שכיחות שיזמים שואלים כל הזמן. ניסינו לענות בקצרה עדכמה שאפשר, הרחבה לתשובות ניתןלמצוא באתרינו.

 

אני מתכנן עסק בחו"ל-האם אני צריך להקים חברה בחו"ל?
שאלה כללית לכן קשה לענות בצורהחד משמעית. נשאלת השאלה איזה סוג עסק? חנות קטנה באיביי או הקמת אתר אינטרנט בחו"ל? עסק ליבוא מסין ומכירות באירופה, נדל"ן, פורקס? באופן עקרוני, אםהעסק שאתה מתכנן הולך להיות מסחרי בהיקפים גדולים ואתה תקיים קשרים עם ספקיםולקוחות וישנה התנהלות בנקאית ענפה אז מומלץ כן להקים חברה בחו"ל.הקמת התשתית של העסק בצורה נכונה מהיום הראשון תחסוך לך כאבי ראש ועליות כספיותכבדות בשלב מאוחר יותר.

 

האם כל אחד יכול להקים חברהבחו"ל?
כן, באופן עקרוניכל אחד יכול להקים חברה בחו"לעל שמו. אתה יכול להיות בעלי המניות לבד או יחד עם שותפים שגם הם יהיו בעלי מניות. ישתחומי שיפוט רבים שבהם ניתן להקים חברה, לכל חברה בתחום שיפוט מסוים יש אתהמאפיינים שלה לגבי זכיות הרישום, בעלי מניות, חובות וזכויות.

 

האם חברה יכולה להקים חברה?
כן. כשחברה מקימה חברה, החברה החדשה נקראת חברת בת והחברה הראשית נקראתחברת אם. בעלי חברת הבת היא חברת האם. ניתן להקים בדרך זו שרשורים רבים והיררכיות רבות.

 

 

היכן ניתן להקים חברה בחו"ל?

כאמור, ישנם תחומי שיפוטרבים בעולם שניתן להקים בהם חברות.תחומי השיפוט הנפוצים ביותר הם BVI - איי הבתולה הבריטים, פנמה, קפריסין, הונג קונג וסיישל. לכלתחום שיפוט יש מאפייני מיסוי ושמירת סודיות שונים. יש תחומי שיפוטשמתאימים לעסקים מסוימים ויש כאלו שלא. מומלץ להתייעץ עם מומחים לבחירתתחום השיפוט בהתאםלמאפייני העסק העתידי.


למה להקים חברה בחול?
הקמת החברה בחו"ל יכולה להיות צורך עסקי אמיתי - הקמת פעילות עסקית אמיתית או יכולה להיותצורך של שמירת סודיות, ז"אניתן להקים חברה בחו"ל מסוג אופשור לדוגמא ולפתוח לחברה חשבון בנק. בצורה זו, אתה לא בעלהחשבון אלא החברה וכל ההתנהלות הפיננסית עוברת דרך החברה ועל שמה. מקובלבבנקאות הפרטית שלקוחות אמידים מקימים חברות אופשור,נניח מסוגBVI ויוצקים את הפעילות הפיננסיתשלהם לתוך החברה.

 

 

האם זה חוקי לישראלים להקים חברה בחול?
כן, זה חוקי לחלוטין ואין אם זה כל בעיה. אחת הסיבות שאנשיםמקימים חברות היא להקטין את המס. חברות אופשור בדרך כלל אינן ממוסות על הכנסותשהופקו מחוץ לתחום השיפוט שבו הונפקה החברה. בדרך זו ניתן לחסוך תשלומימיסים רבים ולהימנע בכפל מס. כמובן, כל אזרח ישראלי חייב במס הכנסה בגין כלהכנסה שלו שהופקה בארץ או בחו"ל. יש לעניין זה סייגים רבים.

 

האם אפשר לפתוח לחברה חשבוןבנק בחול?
כמובן, אחת המטרות העיקריות שלהחברה היא לרכז דרכה את ההתנהלות העסקית. התנהלות עסקית כוללת גם את הצד הבנקאי. בפתיחתחשבון בנק בחו"ל, תידרש להציג לבנק את כל מסמכי החברה והחלטת החברה לפתוח חשבון בנק בבנק. אתה לא תהיה בעל החשבון אלא החברה והחברה תעניקלך זכות חתימה לפעות בחשבונה.

 

האם ניתן להקים את החברה מהארץ?
כן. משרדינו מומחהבהקמת חברות ובפתיחת חשבונות בנקבחו"ל. אנו מקיימים קשרים עסקיים עם משרדים רבים ברחבי העולם ועם בנקים גלובלים. השירותניתן ממשרדינו בהרצליה ללא צורך מצדך לטוס לחו"ל.

 

האם התשלום עבור הקמת החברה הוא חד פעמי?
לא. כל תחום שיפוט שבו מקימים חברות גובה אגרות שנתיות.ישנן תחומי שיפוט שדורשים שיהיה לחברה משרד רשום ומזכירה - שירות זה הוא בתוספתתשלום למשרד מקומי ומשולם כל שנה. בנוסף ישנה אגרת רישום חברה. אנו דואגיםלכל זה ומפנים לך את הזמן לקדם את העסק שלך.

 

משרד ג'י.בי.או שירותים פיננסיםבינלאומיים מתמחה בהקמת חברות בחו"ל, פתיחת חשבונות בנק בחו"ל, ניהול השקעות בחו"ל,שירותים משפטיים בחו"ל ועוד.

 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

דרג עד כמה מדריך משפטי זה עזר לך
עוד בנושא מסחרי, חברות ועסקים
חדשות ופסקי דין בנושא מסחרי, חברות ועסקים
תשובות של עורכי הדין בפורום
(פרסום ממומן)


רועי ורשבסקי, משרד עורכי דיןרועי ורשבסקי, משרד עורכי דיןאזור המרכז053-7101880ניסיון רב ועשיר במשפט אזרחי, מסחרי, מקרקעין ונדל"ן הוצאה לפועל ופשיטת רגל
עו"ד ארנסט גדייבעו"ד ארנסט גדייבאזור השפלה והסביבה053-9428890המשרד עוסק בתחום דיני העבודה, המקרקעין, הוצאה לפועל ומשפט אזרחי-מסחרי
משרד עו"ד רן קוסטיצקימשרד עו"ד רן קוסטיצקיאזור הדרום053-8007676המשרד מתמחה במתן ייצוג, ליווי ויעוץ בתחום החוזים, חברות נדל"ן ודיני עבודה
תום יעקב, משרד עורכי דין וגישורתום יעקב, משרד עורכי דין וגישוראזור המרכז053-6112891עוסק בהוצאת תו נכה, רישוי עסקים, הוצאה לפועל, תאונות דרכים ודיני עבודה.
מירי נחשונוב משרד עו"ד ומגשרתמירי נחשונוב משרד עו"ד ומגשרתאזור הצפון053-8007664עו"ד משרד הפנים ובית הדין לעררים, הסדרת מעמד בישראל לבני זוג
ד"ר איריס טרומן , משרד עו"דד"ר איריס טרומן , משרד עו"דאזור המרכז053-8007701ליווי וייצוג בתביעות: דיני עבודה, דיני משפחה, משפט מסחרי, לשון הרע ומקרקעין.
אליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאזור המרכז053-6130820מהמשרדים המשפיעים לפי DUN`S 100, מחלקות: מקרקעין, מסחרי, מנהלי ועוד.
עו"ד עדי מלאכיעו"ד עדי מלאכיאזור השרון והסביבה053-7293465עוסקת בתחומים מקרקעין נדל"ן, חוזים, מסחרי ועסקים, צוואות וירושות.
גיא הרשקוביץ, עו"ד מגשר ובוררגיא הרשקוביץ, עו"ד מגשר ובורראזור השפלה והסביבה053-9428571ליווי משפטי לעסקים וחברות, הסכמים מסחריים, קניין רוחני, דיני עבודה ומקרקעין
עו"ד עפרה גבישעו"ד עפרה גבישאזור השפלה והסביבה 053-9386036עוסקים בייצוג בבתי משפט – אזרחי, חוזים, נזיקין, סכסוכי שכנים ופינוי מושכר
דוניץ ושות משרד עורכי דין דוניץ ושות משרד עורכי דין אזור השרון והסביבה053-7101876משרד בוטיק המתמחה במשפט מסחרי, נזיקין ורכוש, ליקויי בניה ומסחר נדל"ני
עו"ד סעאתי עדנה - משרד עו"ד ונוטריוןעו"ד סעאתי עדנה - משרד עו"ד ונוטריוןאזור המרכז 053-9428386דיני עבודה - עובדים ומעסיקים, ביטוח לאומי וכנוטריון צוואות והסכמים
עו"ד הלן דופרמן עו"ד הלן דופרמן אזור הצפון053-7341970המשרד עוסק בליטיגציה, מקרקעין, חובות, ירושות צוואות וגישור